Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Litografie na papíře, 380 x 490 mm, paspartováno, signováno vpravo dole ABorn, list č. 14/86, opatřeno přípisem s určením.Autor viz Ch 1/194, NEČVU 1/79, Současná česká grafika, kat., 1989.